U17 | Tři góly a tři body v Hlučíně

(12.9.2016) V nedělním parném dni se postavil starší dorost k utkání na hlučínské půdě. Po našem vedení 3:0 snížil soupeř ještě z pokutového kopu na 3:1, avšak dvoubrankový rozdíl už si třinecká sedmnáctka pohlídala až do závěrečného hvizdu a z Hlučína přivezla tři body.

6.kolo, neděle 11.9.2016
FC Hlučín
1:3
(0:1)
Branky: 2. Jan Latocha (0:1), 55. Daniel Jež (0.2), 65. Jan Latocha (0:3), 78. Jan Kodeš (penalta, 1:3). Rozhodčí: Jan Šamárek - Vojtěch Glomb, Daniel Novák. Žluté karty: Dominik Hurina, Karel Strakoš - Petr Niemczyk, Filip Lukosz.
FC Hlučín: Lukáš Chvěja - Petr Kremer, Filip Řezníček (50. Michal Židek), Tomáš Kaluža, Martin Gebauer, Tomáš Müller (50. Lukáš Veřmiřovský), Dominik Hurina (68. Šimon Plhák), Karel Strakoš, Jan Kodeš, David Blinka, David Bílý (75. Tomáš Stoklasa). Trenér: Vladimír Mokrohajský.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Marek Godfryd, Lukáš Kapitulčin, Roman Wilk, Filip Lukosz, Petr Niemczyk (70. Marek Hudcovský), Daniel Jež (68. Filip Tatar), Dominik Bičaník (64. Filip Szotkowski), Jan Latocha (66. Jakub Szuscik), Petr Novotný (47. Tomáš Martynek), Adil Safak (41. Samuel Jurovec). Trenér: Jindřich Dohnal.
Počet diváků: 47

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„Zasloužené vítězství po velmi dobrém výkonu celého týmu. Většinu času jsme měli utkání pod kontrolou, byli jsme aktivnější a častěji drželi míč. Jen 15 minut před poločasem jsme si vybrali slabší chvilku a dovolili soupeři vyrovnat hru. Za přístup a předvedený výkon zaslouží hráči pochvalu.“