U19 | Po remíze další vítězství za tři body

U19 | Po remíze další vítězství za tři body

(24.10.2016) Třinecká devatenáctka tentokrát vyjížděla k mistrovskému utkání do Hodonína, odkud se vrátil s plným bodovým nákladem. Starší dorost otáčel nepříznivý vývoj utkání a jednobrankový rozdíl udržel až do závěrečného hvizdu. Třinec tak i nadále vede Moravskoslezskou dorosteneckou ligu s dvoubodovým náskokem na druhý Frýdek-Místek.

12.kolo, pátek 21.10.2016
RSM Hodonín
1:2
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 14. Dominik Pelikán (1:0), 51. Denis Nieslanik (1:1), 57. Denis Nieslanik (1:2). Rozhodčí: Petr Mayer - Patrik Blažek, Petr Jonáš. Žluté karty: Adam Mokruša, Ondřej Konečný, Dominik Pelikán - Petr Chloň, Denis Štefánik, Stanislav Potůček.
RSM Hodonín: Sebastián Sloboda - Martin Vaverka, Jan Čadílek, Adam Kratochvíl, Jan Svoboda, Martin Schüller (66. Ondřej Konečný), David Hlaváč (60. Petr Bohun), Adam Mokruša (79. Ivan Perička), Tomáš Poláček, Dominik Pelikán, Adam Skřivánek. Trenér: Mario Rossi.
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Michal Lanc, Martin Konečný - Mikuláš Kurcina (46. Denis Nieslanik), Andrej Ceniga (90+1. Filip Szotkowski), Jiří Cieslar (87. Roman Wilk), Vojtěch Cieslar (46. Marek Zahaluk) - Denis Štefánik, Jan Lasota. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V prvním poločase jsme se dlouho nemohli dostat do hry, nedokázali jsme se vyrovnat s křížnými míči soupeře za naši obranu. Po jedné takové akci jsme dokonce inkasovali, když domácí využili špatného vyběhnutí brankáře. Po poločasové bouřce v kabině a výměně hráčů se naše hra zjednodušila, zrychlila a výsledkem byly dvě branky v síti domácích po hezkých kombinačních akcích a otočení celkového výsledku utkání. Domácí sice měli jednu šanci na vyrovnání, ale tu zlikvidoval brankář Kubik. V závěru zápasu dokázali naši hráči trpělivým držením míče otupit snahu domácích o vyrovnání. Pro domácí byla porážka možná trochu nespravedlivá a naše vítězství šťastné, ale za zlepšený výkon ve druhém poločase to bylo vítězství zasloužené.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Junioři zahájí jarní část na Slovácku

Odloženým utkáním 17. kola Juniorské ligy na hřišti 1. FC Slovácka ve středu dopoledne odstartují naši junioři jarní část. Do konce základní části zbývá hráčům trenérů Svatopluka Schäfera a Tomáše Jakuse pět utkání.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál