U19 | Vítězství přišlo až v poslední minutě

U19 | Vítězství přišlo až v poslední minutě

(6.10.2016) Devatenáctka v dohrávce osmého kola se štěstím porazila Vyškov gólem střídajícího Latochy v 91. minutě. Dalším ziskem tří bodů si upevnila pozici v čele tabulky, kterou vedou o čtyři body před Frýdkem-Místkem.

8.kolo, středa 5.10.2016
FK Fotbal Třinec
1:0
(0:0)
MFK Vyškov
Branka: 90+1. Jan Latocha. Rozhodčí: Filip Kotala - David Jurajda, Jiří Wawrzyk. Žluté karty: Karel Jaroš, Matěj Rozehnal (oba Vyškov).
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Roman Wilk, Martin Konečný (82. Marián Paholík), Andrej Ceniga (57. Marek Zahaluk), Jiří Cieslar, Denis Štefánik, Vojtěch Cieslar (77. Filip Stančík), Michal Kvapil, Denis Nieslanik (68. Jan Latocha). Trenér: Petr Sostřonek.
MFK Vyškov: Tomáš Jozek - Miloš Zbořil (13. Patrik Baroš), Tomáš Horváth, Ondřej Halouzka, Marcel Hladký, Jakub Machálek, Jakub Mach, Jiří Setínský, František Slunský (62. Robin Husár), Karel Jaroš (81. Samuel Mihok), Matěj Rozehnal. Trenér: Vítězslav Zbořil.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Soupeř byl kromě prvních 25 minut více než vyrovnaným protivníkem. Byl důrazný a rychlý v osobních soubojích, dokázal rychle kombinovat. V začátku utkání jsme si vypracovali dvě stoprocentní gólové příležitosti, ale po zbytek zápasu jsme se trápili. Hráli jsme zbrkle, nepřesně a v soubojích jsme nedokázali udržet míč, o který jsme neustále sváděli souboje s houževnatým soupeřem. Musíme sportovně uznat, že pro soupeře je výsledek krutý, protože rozhodující branku jsme vstřelili po centru Petružálka z půlky hřiště v poslední minutě utkání, kdy míč do sítě usměrnil střídající Latocha. Pro naše hráče to naopak byla šťastná odplata za touhu po vítězství.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přesun termínu derby

Utkání 25. kola Fortuna národní ligy mezi FK FOTBAL TŘINEC a MFK Frýdek-Místek se z důvodu nezpůsobilého terénu odkládá na úterý 2. května 2017. Čas výkopu byl ustanoven na 17 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál