U19 | Vítězství přišlo až v poslední minutě

(6.10.2016) Devatenáctka v dohrávce osmého kola se štěstím porazila Vyškov gólem střídajícího Latochy v 91. minutě. Dalším ziskem tří bodů si upevnila pozici v čele tabulky, kterou vedou o čtyři body před Frýdkem-Místkem.

8.kolo, středa 5.10.2016
1:0
(0:0)
MFK Vyškov
Branka: 90+1. Jan Latocha. Rozhodčí: Filip Kotala - David Jurajda, Jiří Wawrzyk. Žluté karty: Karel Jaroš, Matěj Rozehnal (oba Vyškov).
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Roman Wilk, Martin Konečný (82. Marián Paholík), Andrej Ceniga (57. Marek Zahaluk), Jiří Cieslar, Denis Štefánik, Vojtěch Cieslar (77. Filip Stančík), Michal Kvapil, Denis Nieslanik (68. Jan Latocha). Trenér: Petr Sostřonek.
MFK Vyškov: Tomáš Jozek - Miloš Zbořil (13. Patrik Baroš), Tomáš Horváth, Ondřej Halouzka, Marcel Hladký, Jakub Machálek, Jakub Mach, Jiří Setínský, František Slunský (62. Robin Husár), Karel Jaroš (81. Samuel Mihok), Matěj Rozehnal. Trenér: Vítězslav Zbořil.
Počet diváků: 30

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Soupeř byl kromě prvních 25 minut více než vyrovnaným protivníkem. Byl důrazný a rychlý v osobních soubojích, dokázal rychle kombinovat. V začátku utkání jsme si vypracovali dvě stoprocentní gólové příležitosti, ale po zbytek zápasu jsme se trápili. Hráli jsme zbrkle, nepřesně a v soubojích jsme nedokázali udržet míč, o který jsme neustále sváděli souboje s houževnatým soupeřem. Musíme sportovně uznat, že pro soupeře je výsledek krutý, protože rozhodující branku jsme vstřelili po centru Petružálka z půlky hřiště v poslední minutě utkání, kdy míč do sítě usměrnil střídající Latocha. Pro naše hráče to naopak byla šťastná odplata za touhu po vítězství.“