U19 | Po remíze zpět na vítězné vlně

(5.9.2016) Ani Olomouc nenalezla recept na poražení třinecké devatenáctky. Svěřenci trenéra Sostřonka vezou z Olomouce tři body po brankách Štefánika, Potůčka a Chloně.

5.kolo, neděle 4.9.2016
1. HFK Olomouc
1:3
(0:2)
Branky: 4. Denis Štefánik (0:1), 20. Stanislav Potůček (0:2), 70. Petr Chloň (0:3), 89. Jiří Skácel (1:3). Rozhodčí: Jan Gloser - Michal Šteier, David Kopecký. Žluté karty: Radek Vinter (Olomouc).
1. HFK Olomouc: David Vykydal (46. Jan Kvapil) - Tomáš Kudýn, Jan Přenosil (46. František Henkl), Tomáš Konečný (76. Martin Auffahrt), Matěj Kročil, Aleš Foukal, Patrik Stoklasa (22. Nikolas Tilkeridis), Radek Vinter, Jiří Skácel, Lukáš Ďurina, Jiří Janů (70. Jan Rada). Trenér: Zbyněk Odstrčil.
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik (76. Sebastián Kořinek) - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Michal Lanc, Martin Konečný - Marcel Stříž (35. Andrej Ceniga), Martin Samiec, Jiří Cieslar (76. Vojtěch Cieslar), Šimon Petružálek - Jan Lasota (66. Michal Kvapil), Denis Štefánik (71. Denis Nieslanik). Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 44

Příští domácí zápas odehraje naše devatenáctka v sobotu 10. září proti mužstvu MFK Vítkovice od 10:00 hod. na stadionu na Borku. Dochází tak ke změně oproti rozpisu!

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V utkání jsme byli lepším mužstvem a vítězství za předvedený výkon je rozhodně zasloužené. Vyšel nám již vstup do utkání, když ve 4. minutě využil nedorozumění v domácí obraně Štefánik a zavěsil do prázdné branky. Druhou branku vstřelil po rohovém kopu Jiřího Cieslara střelou ze šestnácti metrů Potůček. Ve druhém poločase jsme měli několik dobrých příležitostí k navýšení skóre, ale dokázal se prosadil už jen Chloň po pasu Jiřího Cieslara za obranu soupeře. Domácí dokázali v poslední minutě utkání ještě snížit střelou k tyči ze standardní situace.“