U19 | Znojmo - Třinec

(19.8.2016) Výjezd do Znojma třinecké devatenáctce vyšel na výbornou. Gólově se prosadil dvakrát Jan Latocha a Mikuláš Krucina.

3.kolo, pátek 19.8.2016
1. SC Znojmo FK
2:3
(2:2)
Branky: 14. Mikuláš Krucina (0:1), 24. Jan Latocha (0:2), 41. Vojtěch Švarc (1:2), 42. Vojtěch Švarc (2:2), 63. Jan Latocha (2:3). Rozhodčí: Jakub Rosický – Jan Vařacha, Dušan Laštůvka. Žlutá karta: Stanislav Potůček (Třinec). Červená karta: 73. Stanislav Potůček (Třinec).
1. SC Znojmo FK: Jiří Koukal – Petr Křivánek, Adam Šmíd, Matouš Illek, Milan Moravec, Jiří Švejkar (63. David Fessl), Adam Švejda, Vojtěch Švarc, Patrik Martinek (86. Filip Škárka), Michal Garčic, Richard Koch. Trenér: Luděk Zlámal.
FK Fotbal Třinec: Marek Kubík - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Matouš Petružálek, Martin Konečný - Andrej Ceniga (88. Matyáš Lisztwan), Jiří Cieslar - Vojtěch Cieslar (62. Denis Nieslanik), Mikuláš Krucina - Jan Latocha (83. Roman Wilk), Denis Štefánik. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 56

Petr Sostřonek, trenér Třince:

„Vítězství je zasloužené, protože jsme byli po většinu utkání lepším mužstvem. Domácí hrozili jen ze standardních situací, a to hlavně v prvních deseti minutách, neboť měli výškovou převahu. Postupem času jsme se dostali do hry a výsledkem byla vedoucí branka Kruciny, kdy střelou ze 16 metrů k tyči otevřel skóre. Utkání jsme mohli rozhodnout již v prvním poločase, ale v jeho závěru jsme se dopustili dvou zbytečných chyb, které domácí potrestali dvěma góly. Do druhé poločasu jsme však vstoupili zodpovědně a získali převahu v poli. Výsledkem byly šance a jednu z nich jsme proměnili Latochou po přiťuknutí Nieslanikem ve vítěznou branku.“