U19 | Třinec - Přerov

(15.8.2016) Starší dorostenci Třince vyhráli v prvním zápase sezóny na domácím hřišti nad týmem 1. FC Viktorie Přerov 4:2.

2.kolo, sobota 13.8.2016
4:2
(4:1)
1. FC Přerov
Branky: 15. Daniel Lýsek (z penalty, 0:1), 18. Denis Štefánik (z penalty, 1:1), 25. Denis Štefánik (2:1), 35. Mikuláš Krucina (3:1), 38. Michal Kvapil (4:1), 60. Zdeněk Dostál (4:2). Rozhodčí: Daniel Šafrán - Martin Šafrán, Daniel Vidlička. Žlutá karta: Marek Zahaluk (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Marcel Stříž, Martin Konečný (65. Matyáš Lisztwan) - Marek Zahaluk (46. Jan Lasota), Andrej Ceniga, Jiří Cieslar, Mikuláš Krucina (75. Vojtěch Cieslar) - Michal Kvapil (70. Denis Nieslanik), Denis Štefánik. Trenér: Petr Sostřonek.
1. FC Přerov: Radek Bartl - Vojtěch Plocek, Daniel Lýsek, Patrik Janalík, Petr Horák, Filip Száraz (65. Marek Macháček), Matěj Votava, Zdeněk Dostál, Štěpán Kojetský (65. Tomáš Chuda), Květoslav Kučera (75. Lukáš Krejčíř), Lukáš Pisařík. Trenér: Richard Švehlík.
Počet diváků: 30

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Vstup do nové sezóny se nám vydařil, přestože jsme k utkání nastupovali bez několika hráčů základní sestavy. V prvním poločase jsme soupeře přehrávali kombinačně, byli jsme pohyblivější. Bohužel jsme inkasovali jako první po zbytečném faulu Cenigy v naší šestnáctce a následně proměněném pokutovém kopu. Hráče však tato situace spíš ještě víc nabudila a dokázali v následujících minutách výsledek otočit v náš prospěch. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, na naší straně přibyly nepřesnosti a jednu takovou dokázali hráči soupeře využít ke snížení skóre. Vítězství bylo zasloužené, hlavně za předvedený výkon v prvním poločase."