Podporujeme

STACIONÁŘ RADOST

Denní stacionář RADOST poskytuje osobám s mentálním a kombinovaným postižením (ve věku od 18 do 50 let věku) podporu a pomoc v jejich zdravotním omezení. Stacionář RADOST zmírňuje jejich nepříznivou sociální situaci (oslabení nebo ztráta schopnosti z důvodu nepříznivého zdravotního stavu), která vyžaduje pravidelnou pomoc druhé osoby. Díky možnosti trávit den aktivním způsobem v bezpečném a bezbariérovém prostředí mají uživatelé radost ze života. Stacionář RADOST klade důraz na individuální potřeby uživatelů, podporu soběstačnosti, rozvoj jejich schopností a dovedností a sociální začlenění těchto osob. Spolupráce stacionáře RADOST a třineckého fotbalu funguje již od podzimu roku 2009.

DPS SENIOR Bystřice

Dům s pečovatelskou službou DPS SENIOR v Bystřici je dům zvláštního určení, ve kterém mohou získat byt senioři pobírající starobní nebo invalidní důchod, kteří jsou schopni vést poměrně samostatný život ve vhodných podmínkách a nepotřebují komplexní péči. V DPS SENIOR jsou klientům poskytované pečovatelské služby potřebné vzhledem k jejich věku a zdravotnímu stavu. Spolupráce DPS SENIOR v Bystřici a třineckého fotbalu byla zahájena na podzim roku 2016.

Zahájení spolupráce s DPS SENIOR Bystřice

pá 30.9., Lucie Trnková | Čtvrteční slunečné odpoledne se neslo ve znamení dobré nálady a radosti. Šestice hráčů našeho druholigového kádru zavítala navštívit babičky a dědečky v Domově s pečovatelskou službou DPS SENIOR v Bystřici. celý článek »

Radosti, úsměvy a spokojenost v Radosti

čt 25.2., Igor Mainka | Parádní dopoledne prožila vybraná skupinka našich fotbalistů, která zamířila do Denního stacionáře Radost. Setkání s klienty tohoto centra rozzářilo úsměvy na všech tvářích. celý článek »

Stacionář Radost převzal výtěžek z prvomájové sbírky

pá 9.5., Tomáš Želazko | Fotbalové druholigové derby mezi týmy FK FOTBAL TŘINEC - MFK Karviná, které se uskutečnilo 1. května, pomohlo dobré věci. Zástupci třineckého fotbalu – generální manažer a trenér Karel Kula, sekretář klubu Jakub Kafka a kapitán A týmu Benjamin Vomáčka – dnes předali šek na 30 tisíc korun vedení denního stacionáře Radost. Částka je výtěžek ze vstupného z fotbalového derby a dobrovolných příspěvků vedení klubu, trenérů, hráčů „A“ mužstva a dalších příznivců třinecké kopané. celý článek »

Fotbalisté navštívili Radost

čt 3.10., Igor Mainka | Po více než roce zavítali mezi klienty Denního stacionáře Radost fotbalisté Třince. Čekalo je vřelé přijetí od uživatelů tohoto centra a jejich pracovníků. Téměř dvě hodiny zábavy vykouzlily na tvářích všech účastníků radostné úsměvy. celý článek »

Radost s Mikulášem

út 6.12., Igor Mainka | Včera dopoledne navštívila stacionář Radost dvojice Mikuláš a čert, aby potěšila klienty denního stacionáře. Sebou si přivedli i dva hosty. Těmi byli obránce Tomáš Matoušek a útočník Martin Surynek. celý článek »

Radost v Lomné

pá 20.5., Igor Mainka | Fotbalisté nejen hrají fotbal, ale také rozdávají radost. Důkazem je další společná akce třineckého klubu se stacionářem Radost. celý článek »

Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 

Třinec míří na druhý konec republiky

Zhruba 550 kilometrů musí naši fotbalisté zdolat na cestě za dalším soupeřem. Tím je hornický klub FK Baník Sokolov. Souboj dvou nejvzdálenějších týmů soutěže odstartuje netradičně ve středu 23. srpna v 17 hodin.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál