Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

(24.8.2017) Jak viděli středeční duel na stadionu FK Baník Sokolov oba trenéři? To prozradili sokolovský Pavel Horváth a třinecký Jiří Neček.

Pavel Horváth (trenér Sokolova)

„Potřebovali jsme vyhrát. Jsem strašně rád, že jsme navázali na výkon z Opavy, co se týče nasazení. Kromě prvních dvaceti minut jsme byli schopni podstupovat souboje s fyzicky lépe vybavenými hráči soupeře. Ke konci jsme měli více sil a byli jsme ochotní obětovat ohromné množství sil, abychom to utkání vyhráli. Nakonec jsme byli šťastnější."

Jiří Neček (trenér Třince)

„V prvním poločase jsme všichni chtěli hrát fotbal, ale divákům jsme nabídli málo šancí a pár střel. Domácí chtěli vyhrát, protože také potřebovali body, ale ze začátku byli nervózní. Ve druhém poločase jsme si za posledních patnáct minut nezasloužili vyhrát. Tam jsme propadali a v podstatě jsme dostali gól ze standardní situace po chybě, kdy jsme špatně vystoupili."

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Jiří Neček: Mládežníci zaslouží za úklid hřiště velkou pochvalu

Na podzim se svěřencům trenéra Jiřího Nečka podařilo vstřelit rozhodující branku v nastaveném čase do sítě Pardubic. Jaké to je z druhé strany, to pocítili v sobotním duelu proti Sokolovu. Gól Petra Glasera je připravil o dva body.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál