Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

(24.8.2017) Jak viděli středeční duel na stadionu FK Baník Sokolov oba trenéři? To prozradili sokolovský Pavel Horváth a třinecký Jiří Neček.

Pavel Horváth (trenér Sokolova)

„Potřebovali jsme vyhrát. Jsem strašně rád, že jsme navázali na výkon z Opavy, co se týče nasazení. Kromě prvních dvaceti minut jsme byli schopni podstupovat souboje s fyzicky lépe vybavenými hráči soupeře. Ke konci jsme měli více sil a byli jsme ochotní obětovat ohromné množství sil, abychom to utkání vyhráli. Nakonec jsme byli šťastnější."

Jiří Neček (trenér Třince)

„V prvním poločase jsme všichni chtěli hrát fotbal, ale divákům jsme nabídli málo šancí a pár střel. Domácí chtěli vyhrát, protože také potřebovali body, ale ze začátku byli nervózní. Ve druhém poločase jsme si za posledních patnáct minut nezasloužili vyhrát. Tam jsme propadali a v podstatě jsme dostali gól ze standardní situace po chybě, kdy jsme špatně vystoupili."

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Podzim pohledem jednoho z trenérů juniorky Tomáše Jakuse

V sezóně 2017/2018 vstoupil juniorský celek do své soutěže pod vedením nové trenérské dvojice. Mužstvo kombinující dospělé fotbalisty s mladými vede duo trenérů Tomáš Jakus a Svatopluk Schäfer.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál