Renovace hřiště s umělým povrchem

Renovace hřiště s umělým povrchem

(15.6.2017) Snažíme se pro všechny naše fotbalisty neustále zlepšovat tréninkové podmínky, a proto proběhla začátkem května renovace našeho hřiště s umělou trávou v areálu na Lesní. Po zimním vytížení bylo potřeba hřiště připravit na další náročnou sezónu.

Renovaci hřiště provedla odborná firma A SPORT PRODUKT, která v rámci střednědobé údržby kompletně pročistila stávající granulátový vsyp, došlo k dekompresi hřiště, pročesání umělého vlasu a následnému dosypu a začesání zhruba 20 tun nového granulátu.

„I když nás to stojí nemalé finanční prostředky, je tato střednědobá údržba umělého povrchu, který nám dodala italská firma Italgreen, nesmírně důležitá pro prodloužení jeho životnosti. Díky pravidelné údržbě nám komise pro hrací plochy a stadiony FAČR pravidelně uděluje certifikovaný atest, který garantuje vysokou kvalitu hřiště,“ sdělil k provedené renovaci ředitel zapsaného spolku Fotbal Třinec Mgr. Vladislav Bury.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Turnaje o pohár Moravskoslezského kraje

V uplynulých víkendech se odehrály dva turnaje nesoucí název O pohár Moravskoslezského kraje. Turnaje byly určeny pro věkovou kategorii přípravek U8 a U9. Třinecký fotbal měl vždy zastoupení dvou mužstev, která vzorně reprezentovala náš klub a předváděla krásné fotbalové výkony.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál