Radost v Lomné

Radost v Lomné

(20.5.2011) Fotbalisté nejen hrají fotbal, ale také rozdávají radost. Důkazem je další společná akce třineckého klubu se stacionářem Radost.

Klienti denního centra avbsolvují v tomto týdnu soustředění v Dolní Lomné. Právě ve čtvrtek odpoledne si chvíli času na ně udělali i třinečtí fotbalisté, konkrétně čtveřice Patrick Oboya, Daniel Rehák, Martin Surynek a Tomáš Mrázek.

"Je to v rámci dlouhodobé spolupráce se stacionářem Radost. Oslovil nás pan Raszka a my jsme pozvání s radostí přijali," říká na úvod marketingová manažerka Kateřina Poločková.

Personál stacionáře měl jako tradičně připraveno několik soutěží. Hráči byli rozděleni do několika družstev společně s klienty a soutěžili o různé ceny. Soutěžili například v lovení rybiček apod. "Byla to bezvadná akce jak pro nás, tak pro klienty," hovoří třinecká manažerka. Její slova potvrzuje i Patrick Oboya: "Bylo to super!"

Klienti stacionáře neodešli z akce s prázdnou, díky sbírce klubu dostali rádio s CD přehrávačem pro pouštění odpočinkové hudby.

Radost na všech účastnících byla známá a je jasné, že by bylo hříchem v těchto akcích nepokračovat. Pokračování potvrdila i manažerka třineckého klubu: "V další spolupráci chceme pokračovat. Další společná akce by měla být na podzim, ale možná uděláme ještě něco rychleji," dodává na závěr Kateřina Poločková.

!!! FOTO Z DOLNÍ LOMNÉ !!!

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Bylo by hezké oslavit sobotní narozeniny gólem, říká třinecký útočník

Vytáhlý útočník Petr Hošek se naposledy v nadějných šancích objevil na půdě ostravských Vítkovic, proměněna však nebyla ani jedna. Sobotní oslavenec nám prozradil, co by mohlo být příčinou a jak se mužstvo připravovalo na moravskoslezské derby, jež se odehraje v pátek od 18 hodin v Olomouci.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál