Přípravka na soustředění

Přípravka na soustředění

(16.3.2017) Druhou polovinu minulého týdne strávila starší přípravka do desíti let na zimním soustředění ve Smilovicích. Od středy do pátku se usídlili mladí hráči se svými trenéry ve Sportcentru Smilovice.

V místním sportovním areálu nalezlo mužstvo vše, co k přípravě potřebovalo. Nejdůležitější byla možnost využití krytých prostor.

Tréninkové jednotky probíhaly dvoufázově v hale. Do tréninku se zapojila i profesionální fitness trenérka Kateřina Žabková, která přišla klukům ukázat i jiná cvičení než jen s míčem. Ve volném čase měli chlapci možnost výběru různých dalších aktivit jako třeba stolní tenis nebo bowling.

„Své svěřence bychom chtěli pochválit za výbornou aktivitu při trénincích , chování a vzornou reprezentaci třineckého klubu,“ vzkázalo trenérské trio Klimek, Michalek a Polok.

Video ze soustředění

Fotografie ze soustředění

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Domácí premiéra se nevydařila

Také třinecká devatenáctka si včera odbyla svou premiéru na domácím trávníku, přičemž ani starší dorostenci Moravskoslezské dorostenecké ligy doma soupeře z Brna neporazili. Branka vstřelená do brněnské sítě k vítězství v závěrečném součtu nestačila a naši borci prohráli 1:3

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál