Pavel Tobiáš hráčem kola v Juniorské lize

Pavel Tobiáš hráčem kola v Juniorské lize

(17.3.2017) Nejlepším hráčem 20. kola Juniorské ligy se ve středu stal ofenzivní záložník Třince Pavel Tobiáš, který se na úspěchu Slezanů proti Českým Budějovicím podílel třemi kanadskými body.

Po vysoké porážce na půdě Brna v poměru 8:1 bylo otázkou, co takový debakl udělá s hráči. „Na zápas s Brnem jsme museli hned zapomenout, což se stalo. Šlo vidět, že v dalším duelu jsme do toho dali vše. Potvrdilo se, že náš tým má nějakou kvalitu,“ řekl bývalý hráč Baníku Ostrava nebo Frýdku-Místku.

Oceláři v utkání dlouho tahali za kratší konec. O úspěchu rozhodl až závěr utkání, ve kterém domácí vstřelili dva góly a otočili nepříznivý výsledek. „Zápas byl v celku vyrovnaný, ale přišlo mi, že od 70. minuty jsme byli lepším týmem a dávali to najevo. Možná jsme měli i více sil než soupeř a mentálně byli lépe připraveni na koncovku zápasu,“ hledal důvody obratu.

Pavel Tobiáš měl prsty ve všech třech gólech. U první branky posadil míč na hlavu Samiecovi, při druhé nabídl Latochovi střelu do prázdné brány a rozhodující sám vstřelil. „U rohového kopu to musí hráč kopnout a spoléhat, že to někdo trefí, což se podařilo Samovi, který si pěkně naskočil. U druhé jsem měl štěstí, že se to ke mně odrazilo, pak jsem naznačoval gólmanovi střelu tak dlouho, až si lehl, a následně nahrál Latymu před prázdnou bránu. No a třetí, to mi míč posunul Denis Nieslanik a já to jednoduše trefil. Naštěstí to projelo pod gólmanem a my zvítězili,“ okomentoval všechny třinecké branky nejlepší hráč kola.

Jeho výkonu si všiml i direktoriát Juniorské ligy, jenž třineckého hráče zvolil Hráčem kola. „Takové ocenění každého hráče potěší, ale hlavní je, že jsme vyhráli a získali tři body. Věřím, že to inspiruje i mé spoluhráče z týmu a nebudu jediný, kdo tuto cenu obdrží,“ věří majitel dvou druholigových startů v třineckém dresu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přesun termínu derby

Utkání 25. kola Fortuna národní ligy mezi FK FOTBAL TŘINEC a MFK Frýdek-Místek se z důvodu nezpůsobilého terénu odkládá na úterý 2. května 2017. Čas výkopu byl ustanoven na 17 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál