Léto s fotbalem aneb Prázdniny v 3nci

Léto s fotbalem aneb Prázdniny v 3nci

(17.7.2017) Akce Prázdniny v 3nci opět zavítala na stadion Rudolfa Labaje. Téměř po roce byl druholigový pažit znovu zpřístupněn pro všechny děti z Třince a okolí.

Dopolední akci se spoustou stanovišť zaměřených na dovednostní umění navštívila více než stovka dětí. Kluci i holky od tří let válčili s překážkami v podobě slalomových tyčí, balančních podložek nebo vestavěných panáků.

Poslední stanoviště byla věnovaná střelbě na minibranku, popřípadě střelbě na větší bránu s otvory. Po splnění těchto cvičení čekal na účastníky fotbal.

Do akce se také zapojili vybraní hráči A-mužstva, konkrétně šestice Jiří Adamuška, Richard Vaněk, Muamer Avdič, Václav Juřena, Šimon Šumbera a Imrich Bedecs, kteří věnovali dětem spoustu autogramů a úsměvů.

Celá dnešní událost se dá označit slovem úspěšná. Počasí vyšlo, děti se bavily až do samého konce a všichni účastníci opouštěli stadion s úsměvem.

Více o celoprázdninové akci Prázdniny v 3nci se dozvíte na webu prazdniny.trinecko.cz.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Kapitán Marek Čelůstka: Za kvalitní přípravu se klidně zaručím

Obránce Marek Čelůstka povede náš tým v nové sezóně FORTUNA národní ligy jako kapitán. V přípravě ukázal své zakončovací schopnosti a ve dvou utkáních si připsal vítězný gól.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál