Dnes proti Zlínu

(1.7.2017) Účastník základní skupiny Evropské ligy bude naším dnešním soupeřem. Tým Zlína se do mezinárodního soupeření kvalifikoval vítězstvím v MOL Cupu, kde zdolal druholigovou Opavu. Utkání v Luhačovicích začíná v 17:00.

Téměř po roce se oba celky střetnou znovu na stejném místě. Poslední vzájemný souboj v Luhačovicích vítěze neměl. Třinečtí sice první půli prohráli, ale po změně stran vyrovnal na konečných 1:1 Pavel Malcharek.

Dnes budou mít naši borci ještě o něco těžšího soupeře. Zlín po postupu do Evropy posiluje svůj kádr. V minulých dnech se ze Slavie vrátil Lukáš Železník a včera přicestoval na Moravu bývalý reprezentant Petr Jiráček.

Kromě těchto dvou hráčů Zlín posílil ještě o argentinského záložníka Pabla Podia z Podbrezové a útočníka Adnana Džafiče z Táborska.

Trenér Neček bude od svých svěřenců požadovat minimálně stejně kvalitní výkon jako v prvním poločase středečního duelu. Navážou na něj? O tom vám přineseme pozápasovou reportáž.