Autor gólu měsíce dubna: René Dedič

Autor gólu měsíce dubna: René Dedič

(8.6.2017) Gól slovenského útočníka Reného Dediče v třineckých barvách do sítě Varnsdorfu byl fotbalovými fanoušky vybrán jako Gól měsíce dubna.

„Vzpomínám na něj velmi rád, protože v té situaci mi všechno vyšlo. Nejprve to byl krásný pas od Michala Stříže, který jsem si zpracoval. I když jsem to měl trochu na delší nohu, podařilo se mi se štěstím projít obránce a zakončil jsem to střelou pod břevno,“ zavzpomínal na třetí gól do sítě Varnsdorfu jeho střelec.

Díky hlasům fanoušků na facebookovém profilu Fortuna národní ligy se může radovat z krásné trofeje pro vítěze ankety. „Jsem rád za vítězství, protože většinou nedávám góly pohledné diváckému oku. Tento mi vyšel a jsem rád, že ho fanoušci ocenili. Těší mě to a děkuji jim za jejich hlasy,“ řekl René Dedič.

Vítězný gól měsíce dubna

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Turnaje o pohár Moravskoslezského kraje

V uplynulých víkendech se odehrály dva turnaje nesoucí název O pohár Moravskoslezského kraje. Turnaje byly určeny pro věkovou kategorii přípravek U8 a U9. Třinecký fotbal měl vždy zastoupení dvou mužstev, která vzorně reprezentovala náš klub a předváděla krásné fotbalové výkony.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál