Junioři zahájí jarní část na Slovácku

Junioři zahájí jarní část na Slovácku

(20.2.2018) Odloženým utkáním 17. kola Juniorské ligy na hřišti 1. FC Slovácka ve středu dopoledne odstartují naši junioři jarní část. Do konce základní části zbývá hráčům trenérů Svatopluka Schäfera a Tomáše Jakuse pět utkání.

Letošní ročník Juniorské ligy prošel změnou systému. Odehráním posledního utkání 21. kola skončí základní část rozdělená na Čechy a Moravu. Liga se následně rozdělí na dvě poloviny. V první budou bojovat týmy o 1. až 10. místo, ve druhé o 11. až 20. místo.

Třinec na tom před středečním duelem není nejlépe a s 15 body je na posledním místě. Na postup do elitní skupiny ztrácí 6 bodů, avšak všechny ostatní celky už mají duel 17. kola za sebou.

Junioři měli dost náročnou zimní přípravu, sehráli několik těžkých přípravných utkání včetně duelu proti účastníkovi MSFL z Rýmařova. Bohužel poslední duel proti Staškovu byl pro hromadnou marodku slovenského týmu zrušen.

Program základní části

1. FC Slovácko – FK FOTBAL TŘINEC
Středa 21. února, 11:00 – Hřiště s umělým povrchem, Širúch, Staré Město

FK FOTBAL TŘINEC – FC Baník Ostrava
Neděle 25. února, 10:30 – Hřiště s umělým povrchem, areál na Lesní, Třinec

FC Fastav Zlín – FK FOTBAL TŘINEC
Neděle 4. března, 10:30

FK FOTBAL TŘINEC – FC Zbrojovka Brno
Pondělí 12. března, 13:00

FC Vysočina Jihlava – FK FOTBAL TŘINEC
Neděle 18. března, 13:00

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Starší přípravka U10 druhá na turnaji v Bílovci

Krásný výsledek se podařil v sobotu uhrát družstvu naší starší přípravky do deseti let, když na kvalitně obsazeném turnaji obsadili skvělé druhé místo. Družstvo starší přípravky do jedenácti let odehrálo v pátek a v sobotu dvě přípravná utkání na 4. ZŠ v Třinci.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál