Týden proti Slovákům, začínáme s Komárnem

Týden proti Slovákům, začínáme s Komárnem

(4.7.2017) Po prvoligových týmech ze Slovenska, České republiky a Polska se v tomto týdnu naši muži střetnou s dvěma druholigovými celky ze Slovenska. Už dnes bude jejich soupeřem nováček z Komárna.

KFC Komárno v loňském ročníku ovládlo západní skupinu třetí ligy se 78 body o sedm bodů před druhým Lednickým Rovným a třetím Púchovem.

Nejlepším střelcem týmu se stal s 24 góly český útočník Roman Haša, který pod Javorovým působil na jaře roku 2014. Dnes bude mít možnost ukázat své zlepšení.

Pro klub ležící ve městě na slovensko-maďarské hranici je to první přípravné utkání před startem nového ročníku.

Slezané jsou v přípravě mnohem dál. Za sebou mají již tři duely s prvoligovými celky. Jednou vyšli ze souboje vítězně, dvakrát se museli smířit s porážkou. V dnešním utkání bude chtít tým trenéra Nečka navázat na vydařené první poločasy z utkání proti Zabrze a Zlínu.

Kdo dostane příležitost? Na to se můžete přijít podívat na stadion Rudolfa Labaje dnes od 16 hodin, kdy bude proveden úvodní výkop.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Středa historickým momentem pro třinecký fotbal

Už je to tady! Třinec míří do Edenu! Nejmodernější stadion v České republice nabídne bitvu o postup do 4. kola MOL Cupu mezi aktuálním mistrem České republiky a naším týmem. Utkání začíná ve středu od 18:30.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál