První zápas je tady, soupeřem Ružomberok

První zápas je tady, soupeřem Ružomberok

(22.6.2017) Dnes od 19 hodin rozehraje družina trenéra Jiřího Nečka první přípravné utkání, a to na hlavním stadionu v Ružomberku, kde se střetne s třetím celkem slovenské Fortuna ligy.

Naši fotbalisté v pondělí naskočili do společného tréninkového zápřahu a už o tři dny později přichází úvodní duel. Svůj první start v třineckém dresu prožije slovenský obránce Pavol Ilko. Svou šanci by měl dostat i navrátilec Václav Juřena, který od odchodu z Třince vybojoval s Karvinou postup do nejvyšší soutěže a v loňském ročníku oblékal dres ostravských Vítkovic.

Soupeřem Slezanů bude účastník nejvyšší slovenské soutěže MFK Ružomberok. Třetím místem v loňském ročníku si vybojoval účast v kvalifikaci o Evropskou ligu. Tým vedený trenérem Norbertem Hrnčárem už má za sebou dva týdny letní přípravy.

Mezitím zvládl sehrát dvě přípravná utkání. První zápas s kosovským mistrem FK Trepca 89 skončil 1:1. Ve druhém souboji prohrál s maďarským Videotonem 0:3. Souboj s třineckým týmem bude pro něj generálkou na duel 1. kola kvalifikace o Evropskou ligu, ve kterém se střetne s Vojvodinou Novi Sad.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Bitva o podzimního krále

Naši fotbalisté můžou po pěti letech znovu ovládnout svou soutěž. Před pěti lety potvrdili podzimní triumf v MSFL vítězstvím nad Frýdkem-Místkem 3:0. V sobotu k tomu stačí jakékoliv vítězství nad Českými Budějovicemi. Bitva dvou nejlepších celků začíná v 10:15.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál