Finále Mezikrajské soutěže s třineckou účastí

Finále Mezikrajské soutěže s třineckou účastí

(29.5.2017) Finálového turnaje Mezikrajské soutěže U14, který se odehraje 30. – 31. května ve Velkých Losinách, se zúčastní i třinecký záložník mužstva U15 Matteo Burgo.

Matteo není na takovou akci nominován poprvé. Za sebou má dokonce účast na reprezentačním srazu, kde změřil síly se silným nizozemským reprezentačním celkem. Díky pravidelným nominacím a dobře odváděným výkonům v třineckých barvách si vysloužil i nominaci na závěrečný turnaj Mezikrajské soutěže ve Velkých Losinách.

Cestu na tento turnaj však neměl výběr Moravskoslezského kraje jednoduchou. Důležitý pro něj byl zápas s Jihomoravským krajem. Ten se odehrál 9. května a na hřišti nechyběl ani náš záložník Burgo. Pro postup do finálového turnaje potřeboval Moravskoslezský kraj zvítězit, kdežto Jihomoravskému kraji stačila remíza. V utkání zvítězil Moravskoslezský kraj 4:2 a účast na finále Mezikrajské soutěže byla jistá.

Mezikrajské soutěže se zúčastnilo 7 krajů z východní části republiky a 7 krajů ze západu. Soutěž se hrála jednokolovým systémem, přičemž první dva z každé části republiky postoupily přímo do finálového turnaje. Úterního finále ve Velkých Losinách se zúčastní týmy Prahy, Ústeckého, Olomouckého a Moravskoslezského krajského fotbalového svazu.

Matteovi gratulujeme k nominaci a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu. Samozřejmě držíme zástupcům Moravskoslezského kraje palce a přejeme hodně štěstí do finálových bojů!

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

O Top3 v přímém souboji proti Pardubicím

Po prohře v Táborsku náš tým vypadl z elitní trojky. Třetí místo zaujal náš sobotní soupeř z Pardubic. Bitva o medailové pozice začíná na stadionu Rudolfa Labaje v tradiční dopolední čas, tedy v 10:15.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál