V sobotu přivítáme mládež z Ruptawy

V sobotu přivítáme mládež z Ruptawy

(21.4.2017) Spolupráce mezi mládežnickými složkami klubů Fotbal Třinec a LKS Granica Ruptawa dostává reálnou podobu. Již tuto sobotu se uskuteční první setkání mládežnických týmů, a to na našich domácích hřištích. Turnaj mužstev mladších přípravek a starších žáků startuje v 10 hodin.

Na konci srpna loňského roku došlo k uzavření dohody o spolupráci mezi fotbalovými kluby Fotbal Třinec a LKS Granica Ruptawa. Spolupráce v oblasti sportu, ale také tělovýchovy a rekreace dětí a mládeže dostává první reálnou podobu. O zahájení spolupráce jsme Vás informovali zde.

Projekt "W jednej drużynie - integracja przez sport na pograniczu polsko-czeskim" startuje zítra první společnou akcí. Na třineckých hřištích v areálu na Lesní se uskuteční turnaj, ve kterém se mezi sebou utkají česká a polská mužstva mladších přípravek (U7 a U9) a starších žáků (U14 a U15).

Turnaj bude zahájen v 9:30 prezentací všech mužstev a úvodním slovem organizátorů akce. Pak se v 10 hodin rozehrají zápasy U14 na Městském stadionu a na stadionu Rudolfa Labaje vzniknou čtyři malá hřiště pro čtyři družstva mladších přípravek. Zápas mezi týmy U15 startuje v 11:30. Druhé kolo zápasů mezi mladšími přípravkami začne ve 12:30. Zakončení turnaje spolu s předáním pohárů je plánováno na 14. hodinu.

Harmonogram turnaje

Účastníci turnaje – Fotbal Třinec

U15

U14

U9

U7

Občerstvení pro návštěvníky je zajištěno ve stánku na tribuně Rudolfa Labaje, který bude po celou dobu turnaje otevřen.

Přijďte podpořit naše mladé fotbalové naděje, na sobotní turnaj Vás srdečně zveme!

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec hůř než pátý neskončí

Bezbrankovou remízou v Českých Budějovicích udrželi naši borci naději na konečné třetí místo. V zajímavém duelu hráli prim brankáři Křížek s Adamuškou, kteří zneškodnili všechny nebezpečné pokusy soupeřových útočníků.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál