Vypisuji posledních 30 článků.

24.5.Lukáš Buchvaldek: Musíme vyhrát s Varnsdorfem a pak doufat v zaváhání ostatníchCEB - TRI 0:0, 29.kolo | Igor MainkaJako jediný třinecký hráč v minulosti oblékl dres Českých Budějovic. V neděli Lukáš Buchvaldek pomohl zmírnit černé jihočeské statistiky a spolu s týmem dovezl ze Střeleckého ostrova bod za remízu 0:0.
24.5.Derby je našeTRI - FMI 4:2, 26.kolo | Lucie TrnkováTřinečtí dorostenci zvládli derby proti okresnímu rivalu z Frýdku-Místku. Vítězstvím 4:2 se posunuli na devátou příčku v tabulce Moravskoslezské dorostenecké ligy staršího dorostu.
24.5.O bronz doma proti VarnsdorfuTRI - VDF, 30.kolo | Igor MainkaRočník 2017/2018 se chýlí ke konci. Poslední díl absolvují v pátek odpoledne naši fotbalisté na stadionu Rudolfa Labaje. Do Třince přijede z dalekých severních Čech FK Varnsdorf. Utkání začíná v 17 hodin.
23.5.Chorvatský výlet s trofejemiI. Mainka, L. TrnkováHrát v Třinci? To není jen o fotbale na českém území. Minulý týden se o tom přesvědčily kategorie mladších žáků, které vycestovaly na mezinárodní turnaj do chorvatského Umagu.
22.5.Bylo to pohledné utkání, shodli se trenéřiCEB - TRI 0:0, 29.kolo | Igor MainkaPo více než 30 letech uhráli naši fotbalisté bod na půdě Českých Budějovic. Velmi dobrý výkon nevyplodil gólové ovoce a tak se museli spokojit s remízou 0:0. Jak zápas viděli oba trenéři?
22.5.Osmnáctka zkazila první poločas a prohrálaKRO - TRI 3:1, 30.kolo | I. Mainka, L. TrnkováStarší dorostenci nezvládli utkání v Kroměříži a s domácím celkem prohráli. Čestnou branku Třince vstřelil minutu před koncem Kryštof Kluz.
22.5.Třinec tlačil, ale soupeř vyhrálSUM - TRI 1:0, 26.kolo | I. Mainka, L. TrnkováTéměř 83 minut vydrželo bezbrankové skóre v duelu se Šumperkem. Pak domácí udeřili a rozhodli o těsném vítězství 1:0.
22.5.Mladší dorost v Kroměříži prohrálKRO - TRI 2:0, 30.kolo | I. Mainka, L. TrnkováTým trenéra Dohnala neuspěl v Kroměříži a prohrál s domácí Hanáckou Slavií 0:2. O výsledku rozhodl druhý poločas, Třinečtí své šance neproměnili, naopak domácí duo Dočkal, Topič ano.
22.5.V Šumperku zvládli roli favoritaSUM - TRI 1:4, 26.kolo | I. Mainka, L. TrnkováMladší dorostenci ve druhém poločase položili Šumperk na lopatky a poslední celek tabulky zdolali 4:1. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Adam Lasota a Lukáš Bora.
22.5.Patnáctka bez gólu s PřerovemTRI - PRE 0:0, 24.kolo | I. Mainka, L. TrnkováDiváci, kteří se přišli podívat na třineckou patnáctku, gól v síti Třince či Přerova neviděli, a tak si oba celky rozdělily po bodu.
22.5.Čtrnáctka doma nezvítězilaTRI - PRE 1:4, 24.kolo | Lucie TrnkováSousední tým v tabulce soutěže dokázal využít chyb třineckých starších žáků a po závěrečném hvizdu odvezl Přerov z Borku všechny tři body za vítězství 1:4.
21.5.Junioři pomstili dospělé, Budějovicím nadělili čtyři kouskyTRI - CEB 4:0, 8.kolo | Igor MainkaPo nedělní remíze mužů dnes junioři zvítězili nad Českými Budějovicemi jednoznačně 4:0. Po dvou gólech do sítě soupeře vstřelili Imrich Bedecs a Denis Nieslanik. Páté vítězství v nadstavbové části posunulo juniory na druhé místo.
20.5.Třinec hůř než pátý neskončíCEB - TRI 0:0, 29.kolo | Igor MainkaBezbrankovou remízou v Českých Budějovicích udrželi naši borci naději na konečné třetí místo. V zajímavém duelu hráli prim brankáři Křížek s Adamuškou, kteří zneškodnili všechny nebezpečné pokusy soupeřových útočníků.
19.5.Třinec si může pojistit umístění v TOP5CEB - TRI 0:0, 29.kolo | Igor MainkaNa podzim si Třinec po souboji s Českými Budějovicemi zajistil titul půlmistra. V neděli to bude bitva mezi pátým a šestým celkem soutěže. Na střeleckém ostrově startujeme netradičně od 13:15.
18.5.Imrich Bedecs: Do zbývajících zápasů musíme dát všechny sílyTRI - VLA 0:1, 28.kolo | Igor MainkaVelmi smutný byl po středečním zápase proti Vlašimi obránce Imrich Bedecs. Do druhého poločasu naskočil jako kapitán, ale v 75. minutě poznal pocit bezmoci, když po pádu Youssoufa Daa rozhodčí Matějček odpískal pokutový kop, který rozhodl o první domácí prohře v letošní sezóně.
17.5.Přípravky v akciIgor MainkaTřinecké přípravky získaly na turnaji v Otrokovicích putovní pohár, když v součtu kategorií U11 a U9 byli nejlepším celkem. Devítka turnaj vyhrála, jedenáctka získala bronz. Devítka také absolvovala kvalitně obsazený turnaj v hlavním městě, kde získala sedmé místo.
17.5.Nehráli jsme dobře, je si vědom trenér NečekTRI - VLA 0:1, 28.kolo | Igor MainkaBojovné utkání mezi Třincem a Vlašimí nabídlo pouze jeden gól. Ten padl až v 76. minutě, dal ho vlašimský Ladislav Janda z pokutového kopu. Jak viděli duel i inkriminovaný moment oba trenéři?
16.5.Skončila domácí série bez porážkyTRI - VLA 0:1, 28.kolo | Igor MainkaSérie čtrnácti domácích zápasů v řadě se ziskem minimálně bodu dnes byla ukončena. Povedlo se to Vlašimi. Středočeský celek vytěžil ze dvou šancí jeden gól, za který si odvezli tři body.
15.5.Čtyři góly Ročka stačily na ValMezTRI - VLM 7:0, 25.kolo | Igor MainkaMladší žáci natáhli vítěznou sérii na pět utkání, když doma zdolali Valašské Meziříčí jednoznačně 7:0. Čtyřmi góly se zaskvěl Šimon Roček.
15.5.Čtrnáctka si zastřílela, devět kousků v síti BílovceTRI - BIL 9:2, 23.kolo | Igor MainkaTým trenérů Marka Klečackého a Ivana Martinčíka si na Borku otevřel střelnici. Odnesl to Bílovec, kterému nechybělo moc a z Třince by si odvezl dvouciferný výsledek. Hattrick zaznamenal Mateusz Bartnicki.
15.5.Starší dorost inkasoval tvrdý direktTRI - VIT 1:5, 25.kolo | Igor MainkaTřinecká osmnáctka schytala pět kousků od stejně starých hráčů Vítkovic. Čestný úspěch domácích zaznamenal v poslední minutě Marek Godfryd.
15.5.Nejmladší dorost s Vítkovicemi bodovalTRI - VIT 0:0, 25.kolo | Igor MainkaMladší dorostenci nenavázali na své starší kolegy a divákům ve svém utkání nenabídli žádný gól. Zápas tak skončil neoblíbenou remízou 0:0.
15.5.Šestnáct gólů v síti Valašského MeziříčíTRI - VLM 16:1, 25.kolo | Igor MainkaZástupci nejmladší žákovské kategorie potvrdili v zápase s Valašským Meziříčím roli favorita a soupeři nastříleli neuvěřitelných 16 gólů. Čtvrtinu z nich nasázel Trong Tuan Ngoc Nguyen.
15.5.Na oslavy není čas, je si vědom po svém prvním triumfu Jiří AdamuškaOLO - TRI 3:1, 7.kolo | Igor MainkaBrankář Jiří Adamuška si na své konto připsal premiérové druholigové vítězství v kariéře a navíc s čistým kontem, když zneškodnil všechny žižkovské střely letící do prostoru vyznačeném třemi tyčemi.
15.5.Patnáctka roznesla BílovecTRI - BIL 4:0, 23.kolo | Igor MainkaNejstarší žáci překvapili na domácím hřišti a zdolali druhý Bílovec vysoko 4:0. Vítězstvím se posunuli na čtvrtou příčku.
15.5.Slovácko příliš hostinné nebyloSLO - TRI 6:0, 25.kolo | Igor MainkaPosílené Slovácko nedalo našemu dorostu šanci. Od úvodních minut byli lepším celkem a jen díky brankáři Misiorzovi skončil poločas pouze 1:0. Po přestávce domácí našli střeleckou mušku a přidali dalších pět gólů.
15.5.Sedmnáctce nevyšel zápas na SlováckuSLO - TRI 9:0, 25.kolo | Igor MainkaSedmnáctka odjela ze Starého Města s gólovou náloží devíti branek. Utkání našim mladším dorostencům příliš nevyšlo a po odehraných pětadvaceti utkáních jim patří jedenáctá příčka v tabulce.
15.5.Ve středu o třetí místo v tabulceZIZ - TRI 0:4, 27.kolo | Igor MainkaVidina umístění na podiu láká. Napovědět může už středeční 28. kolo a duel proti Vlašimi na stadionu Rudolfa Labaje, po kterém mohou naši borci poskočit přes Hradec Králové na bronzový stupínek. Utkání začíná v 17 hodin.
14.5.Junioři prohráli na HanéOLO - TRI 3:1, 7.kolo | Igor MainkaJunioři válčili, ale na posílenou Olomouc byli krátcí. Hanáci se dostali v první půli do dvougólového vedení, které už do konce utkání nepustili.
14.5.Měli jsme štěstíčko na své straně, přiznal třinecký koučZIZ - TRI 0:4, 27.kolo | Igor MainkaCelek Jiřího Nečka si nedělní sluneční den užil a naladil své fanoušky na stadionu a u televizních obrazovek k obědu. Jak duel viděli samotní trenéři?