Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.BlahopřáníKrásných 60 let se dnes dožívá bývalý generální ředitel klubu Ing. Edvard Huczala. Klub FK Fotbal Třinec mu přeje mnoho dalších let plného zdraví a pohody.
20.9.Motyčka v RýmařověZáložník Martin Motyčka v týdnu odešel na hostování do Rýmařova. V divizním klubu bude hostovat do konce roku 2015.
16.9.Samiec s repre startemTřinecký záložník Martin Samiec si připsal první reprezentační start v dresu české osmnáctky. V zápase proti Itálii odehrál 45 minut a pomohl týmu k vítězství 3:2.
13.9.Góly Latochy a LasotyHned dva hattricky jsme o víkendu zaznamenali v zápasech třinecké mládeže. Jan Latocha se třemi góly podílel na vítězství šestnáctky 4:2 ve Vyškově. Adam Lasota z U14 vstřelil v domácím souboji s Uničovem dokonce čtyři branky a pomohl k demolici 10:0. V témže zápase se dvěma góly blýskl také Lukáš Bora.
12.9.Rozhodčí v OpavěHlavním rozhodčím sobotního utkání mezi SFC Opava - FK Fotbal Třinec bude Martin Nenadál. Roli asistentů budou plnit Pavel Peřina a Marek Pilný.
7.9.Sporysz v HlučíněNovou posilou třetiligového Hlučína je třinecký obránce Martin Sporysz. Dvaadvacetiletý hráč bude působit u týmu MSFL formou hostování do konce roku 2015.
4.9.RozhodčíSobotní utkání proti Vyšehradu povede jako hlavní Pavel Franěk, prvním asistentem bude Pavel Vlasjuk, druhým Michal Myška.
Aktuální články
 
 

Třinec v Žilině remizoval

Souboj proti žilinským mladíkům byl bez vítěze. Ve velmi pohledném utkání se šancemi na obou stranách byly k vidění pouze dva góly, po jednom na každé straně. Brankáře Žiliny za nepříznivého stavu překonal ve 27. minutě Martin Janošík.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál