V červenci 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.Teplý na hostováníNovou posilou druholigového kádru Třince se stal útočník Jakub Teplý. Bývalý střelec Frýdku-Místku přišel do Třince na půlroční hostování z Jihlavy. Na třineckém dresu bude nosit číslo 16.
23.7.Příprava dorostuTřinecká devatenáctka porazila v přípravném utkání Vendryni 2:1 (B: Kotas, Stříž). Sedmnáctka ve Frýdku-Místku zvítězila 2:1 (B: Štefaník, Nieslanik) a šestnáctka prohrála se stejným soupeřem 1:6 (B: Niemczyk).
23.7.Příprava mládežeSmilovice - U19 0:3 (B: Melecký, Zajac, Hrbáček)
21.7.Dorost v akciNejstarší dorostenci prohráli v přípravném utkání proti Ružomberku 0:4. Jejich mladší kolegové se střetli ve dvojutkání s Karvinou. Sedmnáctka prohrála 2:4 (B: Zahaluk, Štefaník), šestnáctka zvítězila 5:1 (B: Latocha 2, Godfryd, Wantula, Szotkowski).
19.7.Juniorka proti ČadciČtvrté přípravné utkání odehraje třinecké mužstvo do 21 let v neděli proti Čadci. Slovenský soupeř působí ve 3. slovenské lize - střed, která pro něj začne v neděli 2. srpna. To v Třinci bude Juniorská liga rozehrána už 27. července. Generálku s Čadcou sehrají junioři dnes od 14:30.
19.7.Vítězná šňůra pokračujeJunioři nepoznali přemožitele ani ve čtvrtém přípravném utkání. Třetiligová Čadca sice na Městském stadionu v Třinci rychle vedla, ale ještě do poločasu vyrovnal Kalfas. Na začátku druhé půle šli Třinečtí do vedení zásluhou Vovese, avšak hosté vzápětí srovnali. Rozhodující branku měl nakonec na svědomí Pustka.

Třinec U21 - Čadca 3:2 (1:1) Branky Třince: Jakub Kalfas, Tomáš Voves, Tomáš Pustka.
16.7.Třetí vítězství juniorůTřetí přípravné utkání juniorky nabídlo třetí výhru třineckého mužstva. Jednadvacítka na Lesní zdolala divizní Nový Jičín v poměru 2:1. Hosté šli do vedení, ale vyrovnání zajistil ještě před poločasem Pustka. Jediným střelcem druhé půle se pak stal Puczok.

Třinec U21 - Nový Jičín 2:1 (1:1) Branky Třince: Tomáš Pustka, Jakub Puczok.
15.7.Juniorku prověří Nový JičínJunioři se důkladně připravují na start své soutěže, která začne už o příštím víkendu. Ve středu od 17:00 se na Lesní utkají s divizním Novým Jičínem, tedy soupeřem třineckého A-mužstva v 1. pohárovém kole. Nenechte si ujít zajímavé utkání a přijďte se podívat na nový tým trenéra Papugy.
13.7.Junioři porazili i BytčuTaké druhé přípravné utkání zvládla juniorka vítězně, když si v neděli odpoledne na Borku poradila s třetiligovou Bytčou ze Slovenska 3:1. Dvě branky zaznamenal Denis Pieter, prosadil se i Marcin Žyla.

Třinec U21 - Bytča 3:1 (2:1) Branky Třince: 2x Denis Pieter, Marcin Žyla.

12.7.Příprava mládežeTřinecká devatenáctka remizovala v přípravném utkání s Oldřichovicemi 2:2. Sedmnáctka a šestnáctka nastoupily proti starším soupeřům na hřišti Čadce. Sedmnáctka zvítězila 3:1 (B: Štefánik, V. Cieslar, Nieslanik) a šestnáctka remizovala 3:3 (B: Godfryd, Misiarz, Safak).
11.7.Junioři na BorkuNeděli s třineckým fotbalem můžete doplnit odpoledne na stadionu na Borku. Poměřit síly s našimi juniory tam přijede Bytča ze 3. slovenské ligy. Utkání začne ve 14:30.
4.7.Příprava juniorůJunioři vstoupili do letní přípravy vítězstvím. Na hřišti prvoligových dorostenců Karviné se po bezbrankovém poločase rozstříleli a mladšího soupeře udolali 4:1.

Karviná U19 - Třinec U21 1:4 (0:0) Branky Třince: Mario Latocha, Marcin Žyla, Marek Švábík, David Králíček.

Přípravky na turnajích

Malí třinečtí fotbalisté (ročník narození 2008 a 2009) odehráli předchozí víkend velký turnaj O pohár Moravskoslezského kraje a také další kolo Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské zimní ligy mládeže.