V březnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Nové tváře v TřinciDnes od 14:30 na městském stadionu na Lesní sehrají Třinečtí proti sobě modelové utkání. V zápase se objeví i dva noví hráči. Zajímá vás o koho jde? Přijďte se podívat.
27.3.V Jihlavě vysoké prohryNaši nejstarší dorostenci v prvním jarním utkání na hřišti Jihlavy 1:4 (1:3) když v první půli inkasovali tři branky ze stadertek. Čestný úspěch zaznamenal hlavou po přímém kopu Baron. V závěru jěště nepromněnil pokutový kop Vlachovič. Jejich mladší spoluhráči zápas nezvládli a prohráli 0:6 (0:3)
27.3.rozhovor se SurynkemFotbalový server vfotbal.cz připravil pro své čtenáře rozhovor s třineckým útočníkem Martinem Surynkem. Celé interview si můžete přečíst zde.
26.3.Remízy v KarvinéNaše dorostenecké celky hrající Krajský přebor dnes zavítaly na první jarní kolo do Karviné. Ti starší U18 doslova vydřeli po skvělém týmovém výkonu remízu 0:0. Mladší i přestože po poločase vedli brankou Martynka si připsali také remízu, 1:1.
22.3.Patrik Krabec pětatřicetiletýPůlkulaté narozeniny dnes oslavuje asistent trenéra Lubomíra Luhového Patrik Krabec. Jménem redakce i vedení klubu blahopřejeme muži, jenž v letošní sezóně usedl na pozici hlavního trenéra v sedmi zápasech a přejeme mu hodně zdraví a úspěchů do dalších let.
17.3.Mládež ve výsledcíchTurnaj U9 v Cieszyně: Třinecká přípravka do 9 let zvítězila na turnaji v polském Těšíně. Nejlepším střelcem turnaje se stal Ondřej Sikora. Výsledky: Třinec - P. Těšín B 3:0 (Sikora 2, Hamrozi) a 2:0 (Hamrozi, Houška), - P. Těšín A 2:0 (Mrozek, Sikora) a 2:0 (Hamrozi, Sikora), Pogorze 1:0 (Houška) a 0:0, - SK Karol 1:0 (Mrozek) a 2:0 (Sikora 2).

13.3.17. kolo II. ligyJihlava - Dukla 0:0, Sparta B - Sezimovo Ústí 1:1 (1:0) (B: 15. Polom - 62. Jasanský), Most - Vlašim 2:3 (1:2) (B: 12. a 56. Danoski - 10. Nádeníček, 35. Strnad, 60. Droppa), Zlín - Sokolov 4:0 (3:0) (B: 1. a 86. Novák, 17. Bačík, 23. z penalty Dobeš), Žižkov - Znojmo 2:1 (1:0) (B: 1. Mašek, 78. Kalod - 53. Lukáš), Karviná - Hlučín 3:1 (1:1) (B: 8. Látal, 58. Radzinevičius, 76. Milosavljev - 27. Bogdaň), Čáslav - Kladno 3:1 (1:1) (B: 15. Šturma, 63. Ptáček, 83. Šisler - 10. Holub).
13.3.Mládežnický víkendFrýdek-Místek - U19 3:2 (1:1) Branky: Baron, Vlachovič. Jasztrzembie - U18 0:2 Branky: Kisza, Bodeček. Frýdek-Místek - U17 11:1 Branka: vlastní. U15 - Ajax Žilina 2:1 (0:0) Puczok,Brzežek. Jasztrzembie - U16 2:3 (0:2) Branky: Kantor, Guznar, Lubojecki
12.3.Dlouhá série skončilaFotbalisté Varnsdorfu ukončili sérii neprůstřelnosti třinecké obrany a brankáře Lipčáka. Třinečtí v domácím prostředí inkasovali po 454 minutách. Naposledy překonal brankáře Lipčáka 28. srpna 2010 znojemský kapitán Todor Yonov v 90. minutě z pokutového kopu.
7.3.Lasota 40-letýČtyřicáté narozeniny dnes slaví odchovanec třinecké kopané a bývalý reprezentant Edvard Lasota. Blahopřejeme.
1.3.Výsledky žákůU15 - GKS Katowice 0:3 (0:2), U14 - MŠK Žilina 2:2 (1:0) B: Hrbáček, Plevko. U13 - MŠK Žilina 2:2 (1:1) B: Kubala, Vávra.
1.3.Tip vFotbalu: 7. místoFotbalový server vFotbal.cz zaměřený z větší části na druhou ligu tipuje náš tým na konečné sedmé místo. Další tipy si můžete přečíst ZDE.

Třinec míří na druhý konec republiky

Zhruba 550 kilometrů musí naši fotbalisté zdolat na cestě za dalším soupeřem. Tím je hornický klub FK Baník Sokolov. Souboj dvou nejvzdálenějších týmů soutěže odstartuje netradičně ve středu 23. srpna v 17 hodin.